August 2013

VIDEOKLIPY

31. august 2013 at 19:04 | *Bella* |  Hudba
Watch Me-Bella Thorne & Zendaya

Something to dance for/TTYLXOX
- Zendaya & Bella Thorne


Fashion is my kryptonite - Bella Thorne & ZendayaCan´t Stay Away - IM5 & Bella Thorne


Contagious Love - Bella Thorne & ZendayaThis is my dance floor- Bella Thorne & Zendaya

Nábor Affiliates 2

31. august 2013 at 18:42 | *Bella* |  Affiliates
Ahoj..páči sa ti môj blog a chcel/a by si ho navštevovať vzájomne? Tak neváhaj a zapíš sa! Za pokus to stojí!!!

Prečítajte si pravidlá:
1. Obiehaš môj blog Normal 3-7x do týždňa, Top 5-7x do týždňa
2. Napíšeš pod prihlášku slová Selena-Demi
3.Pri návšteve napíšeš komentár :)
4. Napíšeš ku článku komentár k danej téme :)
5. Ak nebudeš na blogu, oznámiš mi to
6. Ak budem na blogu niečo usporiadavať, zúčastníš sa :)
7. Nebudeš písať komentáre ako "ako sa máš, obieham" a nebudeš používať vulgárne slová
1.Prezývka
2.Blog
3.Kontakt
4.Prečo chceš byť Affs?
5.Ako dlho máš blog?
6.Zameranie blogu
7.Koho chceš mať na ikonke?
8.Do akej skupiny chceš patriť?
9.Súhlasíš s pravidlami?

Vyhodnotenie Kontroly&Nábor Affs

31. august 2013 at 1:19 | &BELLA* |  Affiliates
Ahojte :) Som veľmi rada že ste sa pozapisovali,tuto je vyhodnotenie...Ako som už skôr spomínala,Budú 3 skupiny a to SISTER-obiehajú často,poznáme sa dlho,TOP-obiehajú často,NORMAL-obiehajú min 3x do týždňa...
Prosím Affs zanechajte komentár po vašej návšteve ;)
Vytvorila som novú skupinu a to, že nebudem brať do Affs rovno, ale budete v skúšobnej dobe, uvidím ako sa zachováte, a potom budete mať ikonku a zaradenú skupinu ;)

SISTER
(keď už nie ty, tak už neviem kto, nad iným riešením som ani nerozmýšľala)
(Mám ťa veľmi rada, si zlatá,často biehaš,dúfam že to takto ostane)

TOP

NORMAL

Skúšobná doba:
Rocky(Siter)
Faith(Normal)
anefis(Top)
Raduš(Top-Sister)

Kontrola & Nábor Affiliates

21. august 2013 at 15:15 | *Bella* |  SITE

Takže je tu konečne moja 1. Kontrola Affs a Nábor Affs :)Mojím Affs prvý týždeň nedám vedieť, je to o tom žeči na môj blog prídete, ale samozrejme môže sa stať, takže posledné dni dám vedieť nebojte :) Taktiež robím skupiny Sister,Top,Normal....Sister si musíte zaslúžiť,Top sú afííkovia ktorí často biehajú a normal sú taký ktorý obiehajú podľa pravidiel...Samozrejme teraz spravím aj podnádpis Affs-skúšobná doba ako som hovorila v predchádzajúcom článku.. :)

Kontrola
1.Prezývka
2.Blog
3.Kontakt
4.V akej skupine chceš byť?
5.Prečo chceš zostať naďalej Affs?

Prečítajte si pravidlá:
1. Obiehaš môj blog Normal 3-7x do týždňa, Top 5-7x do týždňa
2. Napíšeš pod prihlášku slová Selena-Demi
3.Pri návšteve napíšeš komentár :)
4. Napíšeš ku článku komentár k danej téme :)
5. Ak nebudeš na blogu, oznámiš mi to
6. Ak budem na blogu niečo usporiadavať, zúčastníš sa :)
7. Nebudeš písať komentáre ako "ako sa máš, obieham" a nebudeš používať vulgárne slová

Nábor
1.Prezývka
2.Blog
3.Kontakt
4.Prečo chceš byť Affs?
5.Ako dlho máš blog?
6.Zameranie blogu
7.Koho chceš mať na ikonke?
8.Do akej skupiny chceš patriť?
9.Súhlasíš s pravidlami?
V každom prípade ti dám vedieť......

Rozhovor n.1- Anett

20. august 2013 at 22:09 | *Bella* |  SITE
Ako 1. tu mám rozhovor s našou úžasnou Anett :) Je super :) Anett- bellathorne-official.blog.cz


1.Aké máš skúsenosti s blogovaním pred týmto blogom?
Anett: Bloguji už přes 5 let a 4 měsíce. Před tímto blogem jsem měla asi 2 další, kterým jsem se věnovala. Ale mám takový pocit, že to byly blogy pouze na to, abych vůbec pochopila, jak blogovat. Hodně jsem se toho díky mému prvnímu blogu naučila a nelituji toho, že jsem si ho založila. Vzala jsem si ponaučení, že si mám především pojmenovat blog nějak výstižně, aby v něm bylo obsaženo i téma blogu. Teď to beru tak, že 'pořádně blogovat' jsem začala až s tímto blogem, i když od jeho vzniku jsem měla i spoustu blogových úletů, bt-o se nehodlám nikdy vzdát, pokud to můj čas povolí.:)

2.Prečo si vytvorila tento blog?
3. Prečo práve s Bellou?
Anett: Kamarádka mi v létě 2011 poslala odkaz na YouTube. Byl to seriál Na parket. Nejprve jsem tomu nevěnovala moc pozornosti, ale po nějakém čase jsem si přece jenom pár dílů pustila. Poté jsem si pustila videoklip Belly a Z k písni Watch Me. Bella mě okamžitě okouzlila. Řekla jsem si, že si založím nový blog. Ale o kom? Bella? Zendaya? Bylo to z nudy a Bella mě zaujala okamžitě. Tak jsem to vyzkoušela. Bylo to jako bych začala blogovat znovu a ty 3 roky zkušeností vůbec nebyly. Každý den mi tam chodilo možná tak 5 lidí. Postupně se to začalo zvyšovat a najednou? Mám to, co jsem vždy chtěla. Blog o někom, o kom mě baví hledat novinky. Najednou jsem blogování brala zase z jiného úhlu. Z toho lepšího. Myslím si, že kdybych si nezaložila blog o Belle, přestala bych s blogováním. Měl to být pouze můj další úlet. Ale není.

4.Ako by si obodovala album Stars Dance od 1-10?
Anett: Rozhodně 10!

5.Aká ja tvoja najobľúbenejšia pieseň zo Stars Dance?
Anett: Stars Dance. Také mám ráda třeba Birthday a Slow Down.:) Jen je mi líto, že na CD nebyla zařazena píseň Sad Serenade.
PS:Mňa to tiež mrzí,myslím si že je lepšia než niektoré čo tam sú...

6.Heart Attack vs. Made in the USA ?
Anett: Heart Attack!:)

7.Selena vs. Demi ?
Anett: Obě holky mám ráda už z dob, kdy byly na Disney Channelu. Dodnes mám na dveřích plakát Seleny a Demi k filmu Program na ochranu princezen.:) Dost se změnili, ale já je mám pořád ráda. Jejich písničky dokáží vyjádřit mé pocity. Novinky sleduji především o Seleně, ale..nevím, jestli bych se dokázala rozhodnout, kterou z nich mám radši.

8. Aké idoly máš okrem Belly Thorne?
Anett: Arianu Grande, Selenu, Demi, Zendayu,..:) Také herce z PLL a z Gossip Girl!:)

9.Aký mesiac máš najradšej? :)
Anett: Z měsíců mám nejradši květen, je to všude rozkvetlé a je taková zajímavá atmosféra. Navíc mám v květnu narozeniny i svátek.:D Není to kvůli tomu. Prostě nemám ráda, když je moc teplo, ani když je moc zima. Květen je podle mě takový..neutrální.

10.Akú máš najobľúbenejšiu farbu?
Anett: Nejraději mám asi světle modrou a černou.:)
*Bella*

Info k blogu

19. august 2013 at 23:41 | *Bella* |  Denníček
Ahojte..takže konečne som s5 na blogu ale nezačínam normálne fungovať...do začiatku šk.r. by som blog chcela trocha zrekonštruovať, ako pre vás ma ako prvé napadlo všelijaké rozhovory a pod...takže ak chcete s niekým rozhovor, prosím napíšte do komentára,kľudne môžte navrhúť aj sami seba :DTaktiež už mi mojí tzv.Affíkovia lezú na nervy-no nie tí naj ako anett,annie-anny a spol, ale tí, ktorí neobiehajú vôbec aký je "rok dlhý"..a rpeto sa to bude týkať hlavne affs..spravím kontrolu atd..info k tomu ešte budú :D Naozaj ma to prestáva baviť, takže každý nový aff bude mať skúšobnú dobu...Taktiež idem rekonštruovať aj ďalšie veci okolo blogu, takže sa nečudujte, ak tu bude trochu zmätok..pokúsim sa každý deň dať nejaký článok alebo rozhovor, aby ste si troška aj ja aj vy od Belly trochu oddýchli :) Cez šk.rok jej budeme mať až až :D :D :D *Bella*

PS:Napíšte prosím nejakú adminku do komentára, môžte to byť aj vy sami,s kým mám spraviť rozhovor,ohodnotiť blog a pod :D

'The Mortal Instrument: City of Bones' - LA premiere (12.8.2013)

13. august 2013 at 14:23 | Anett |  Akcie, premiéry..
Bella byla včera na premiéře jednoho z dalších filmů. Moc jí to slušelo, zbožňuji její styl a vlasy')
Anett


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Teen Choice Awards 2013 (11.8.2013)

12. august 2013 at 16:53 | Anett |  Akcie, premiéry..
Hrozně moc se omlouvám, že nepřidávám víc novinek o Belle, ale jsem záskok a jsem spíš na mém blogu o Belle (bellathorne-official.blog.cz) :) Omlouvám se, ale opravdu nestíhám, tohle je tady poslední novinka za dnešek - fotky z TCA's, Bella byla opravdu dokonalá:O Affs - omluvte mě, jsem opravdu jen záskok, nestíhám vás obíhat.
Anett

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Staples For Students School Supply Drive (11.8.2013)

12. august 2013 at 16:51 | Anett |  Akcie, premiéry..
Bella včera kromě TCA's stihla ještě jednu akci. Měla na ní krásné černé šaty, ale tomu outfitu z TCA's se nevyrovnají :) Můžete tam vidět i fotky s představitelem Maxe Russo z WOWP, hercem, který se jmenuje Jake T. Austin!:) Ty fotky jsou opravdu krásné, je jich tam i pár s Belliným přítelem Tristanem :) Ještě chviličku vydržte a zveřejním ty nádherné fotky z TCA's!
Anett
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Teen Vogue's Back-to-School (9.8.2013)

11. august 2013 at 1:27 | Anett |  Akcie, premiéry..
Mám tady spoustu nádherných fotek ze včerejší akce Teen Vogue v Grove :) Belle to moc slušelo') Vypadala starší, než je, ale i tak..nejprve jsem si nemohla zvyknout na ten účes, ale nakonec k tomu přece jen nějak pasuje :) Opravdu se mi líbí ten její outfit, skvělá práce vizážistky i ostatních :)
Anett

____________________________________________________
ZAPOJTE SE PROSÍM DO PROJEKTU PRO BELLU A POKUD BUDETE CHTÍT, SDÍLEJTE TUTO IKONKU NA SVÉM BLOGU. VÍCE INFORMACÍ SE DOZVÍTE PO KLIKNUTÍ NA IKONKU NÍŽE!!:)
____________________________________________________


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host